Ettevõttest

Meie eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset ja kliendisõbralikku hambaraviteenust konkurentsivõimeliste ja paindlike hindadega.

Oleme väike perefirma, kus töötab kaks arsti ja kaks medõde. Oleme väga tänulikud õdedele Triinule ja Maarjale ning hindame kõrgelt nende oskusi ja teadmisi. llma professionaalsete assistentideta ei ole kvaliteetne töö meie erialal võimalik. Nii arstid kui õed täiendavad end pidevalt, osaledes erinevatel täiendkursustel, seminaridel ja kongressidel nii Eestis kui välismaal.

Dr Enar Pajula Hambaravi alustas tööd 1995. aastal.

Omame lepingut Haigekassaga, tänu millele on laste hambaravi tasuta.

Arstid

Dr Enar Pajula

Lõpetas 1987. aastal Tartu Ülikooli arstiteaduskonna. 1987–1994 töötas Meremeeste haiglas hamba- ja laevaarstina. 1995. aastast käesoleva ajani on töökoht Dr Enar Pajula Hambaravi.

Dr Enar Pajula põhitegevusaladeks on suuõõnekirurgia, hammaste proteesimine, implantoloogia ja täiskasvanute hambaravi. Eriti meeldib kirurgia, nt peetunud tarkusehammaste eemaldamine ja implantatsioon.

Hobid: veepall, lugemine, psühholoogia

Dr Leie Pajula

Lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 1985. aastal. Aastast 2000 töötab Dr Enar Pajula Hambaravis. Hambaravi põhitegevused on täiskasvanute ja laste hambaravi ning parodontiidi ravi.

Hobi: koerasport